NEWS

WIELKIE OTWARCIE KLASTRA DRZEWNEGO
 • 30 PAŹDZIERNIK 2013

25 października byliśmy świadkami wielkiego otwarcia zakładu produkcyjno-usługowego w Tułowicach w skład którego wchodzą dwie nowoczesne komory do produkcji termodrewna. Inwestorem przedsięwzięcia jest Śląski Klaster Drzewny.

Licznie zgromadzeni goście powitani dźwiękami myśliwskiego sygnału wykonanymi przez uczniów Technikum Leśnego w Tułowicach. Po krótkim wystąpieniu rozpoczęło się sedno wydarzenia – ceremonia otwarcia – przypominająca swoim charakterem branżę do której należy. Odbyło się zatem wyjątkowo nie przecinanie wstęgi otwierającej zakład produkcyjno-usługowy, a przerżnięcie belki. Po krótkich wystąpieniach i podziękowaniach ze strony zaproszonych gości, odbyły się prezentacje dotyczące nie tylko samego procesu termowania drewna ale także produktów i usług przez Śląski Klaster Drzewny oferowanych. Gala otwarcia zakończyła się bankietem, który trwał do późnych godzin wieczornych.

 • News
  Termo jesion - DESKA TARASOWA
  Dodano: 17 KWIECIEŃ 2014

  To ekskluzywne deski tarasowe produkowane przez Śląski Klaster Drzewny Sp. z o.o. Zapraszamy do dalszej części artykułu.

 • News
  NAGRODA GRAND PRIX - INNOWACJA
  Dodano: 12 LISTOPAD 2013

  Kilka słów o samym procesie termowania i korzyściach wynikających z tego procesu. Zapraszamy do dalszej części artykułu.

 • News
  Wielkie otwarcie Klastra Drzewnego
  Dodano: 25 PAŹDZIERNIK 2013

  25 października byliśmy świadkami otwarcia zakładu produkcyjno-usługowego! Inwestorem jest Śląski Klaster Drzewny.

 • News
  Wielkie otwarcie zakładu produkcyjnego
  Dodano: 25 PAŹDZIERNIK 2013

  Już 25 Października odbędzie się oficjalne otwarcie zakładu usługowo - produkcyjnego do obróbki termicznej drewna (termowania)

 • News
  Usługa termowania drewna
  Dodano: 21 PAŹDZIERNIK 2013

  Rozpoczęliśmy termowanie usługowe drewna - aby uzyskać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z działem marketingu.

 • News
  Targi budownictwa
  Dodano: 20 PAŹDZIERNIK 2013

  Niedługo (8-9 lis 2013) będziemy mogli się spotkać na targach budownictwa - KOMPLEKS HALI STULECIA, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

 • News
  Drewno termowane w stolarce otworowej
  Dodano: 19 PAŹDZIERNIK 2013

  Poddane termowaniu drewno - sosna, jesion, dąb potrafi zaskoczyć swym podobieństwem do drogich gatunków egzotycznych...

 • News
  Dopłaty do 50tys. zł!
  Dodano: 18 PAŹDZIERNIK 2013

  Od 2013r. ruszyły dofinansowania z NFOŚiGW na budowę domów pasywnych w wysokości 50 000 zł oraz energooszczędnych w kwocie 30 000 zł.

 • News
  USŁUGA TERMOWANIA DREWNA
  Dodano: 16 PAŹDZIERNIK 2013

  U nas istnieje możliwość termowania drewna usługowo. Dostarcz do nas materiał i my go obrobimy termicznie w expresowym tempie.